קמין- קמין עץ


קמינים ארובות- מוצרי יוקרה
מראות יוקרה-שולחנות זכוכית-
תמונות יוקרה- רהיטי יוקרה

OLMAR EFEL (ISRAEL) City Tower אפאל קמינים


לא בשבת
054-6955683
03-6955683
053-5546339


 
       

                       
דף הבית >> הוראות הפעלה JOTUL-F602
 

קמין עץ יוטול F602 - JOTUL הוראות שימוש:

 הוראות שימוש לגבי קמין זה:

להבטחת פעולה תקינה של הקמין והארובות וכדי למנוע נזקים, חובה להתקינו בצורה נכונה ומקצועית.     
יש לשמור את הקמין עומד אנכית ולא להשכיב אותו. הסיבות הן שצלחת החימום העגולה העליונה רק מונחת על הקמין, אינה מחוברת וניתנת להסרה, לכן היא עשויה ליפול ולהינזק. סיבה נוספת היא שבתוך הקמין במעטפת ישנן 3 לוחות מסה טרמית מפלדה לספיגת האש והן עשויות לצאת ממקומן.
בתוך הקמין תמצא טבעת פלדה. יש לחבר אותה מבחוץ לפתח יציאת העשן באמצעות הברגים.
אחת מהארובות השחורות היא עם 2 צדדי נקבה ומסומנת. זו הארובה שתונח ראשונה על הקמין ומעליה יבואו שאר הארובות, זכר ונקבה. ארובה ראשונה זו יושבת ישר אנכית על הטבעת שבפתח יציאת העשן, היא עוטפת חלק מהטבעת ולא מגיעה עד לבסיס הטבעת. אין ללחוץ עליה בכוח כדי לא לגרום נזק לארובה, היא נצמדת היטב לטבעת על ידי משקל שאר הארובות שמונחות מעליה.
 בהפעלה הראשונה והשנייה יש לעשות לקמין "הרצה" כלומר לא למלא אותו באופן מקסימלי בעצים אלא חלקית. הסיבה היא חומר הציפוי שישנו על הקמין ועל צלחת החימום. יתכן גם שבהפעלות אלה הקמין יפלוט עשן וריח בגלל שריפת החומרים הללו, זה בסדר, יש לאוורר את המקום וזה יפסק.
חשוב לזכור ולהקפיד - הזכוכית שבדלת הקמין היא קשה ומחוסמת לטמפרטורה גבוהה ולכן גם רגישה למכות ושבירה, במיוחד כשהיא חמה. נא לא לגעת בה שלא לצורך וחשוב מאוד להקפיד שחתיכות העץ יוכנסו לתוך הקמין במלואן ושאף אחת מהן לא תבלוט מפתח הקמין כדי שלא תפגע בזכוכית בעת סגירת הדלת, זה עשוי לשבור את הזכוכית! אפשר לנקות את הזכוכית רק כשהיא קרה, בעדינות ללא לחץ, בעזרת מטלית לחה וחומר ניקוי מתאים. אין אחריות על הזכוכית.
בתוך הקמין יש ידית פלסטיק עגולה עם בורג אותם יש להרכיב על ידית הברזל בדלת.
בדלת מתחת לזכוכית יש תריס וידית להזזה שמאלה וימינה. זהו פתח כניסת האוויר לקמין וזו בעצם המצערת ששולטת על כניסת החמצן לבעירה דהיינו על עוצמת האש והחימום. הידית הזו מתחממת עם הקמין, נא לא לגעת בה ביד כשהקמין חם.
בעת ההדלקה יש לפתוח את המצערת ימינה לכניסה מקסימלית של אוויר. להדליק את העצים באמצעות נייר ולא חומר בעירה כימי כלשהו. אפשר להשאיר את הדלת מוגפת, לא נעולה וזאת עד שהעץ נדלק. לאחר מכן יש לסגור את הדלת ולהשאיר את פתח כניסת האוויר פתוח ימינה עד לבעירה מספקת. בהמשך ניתן כאמור לשלוט על הבעירה באמצעות הזזת התריס שמאלה\ימינה.
לניקוי חיצוני של הקמין או צלחת החימום העגולה העליונה השתמשו במטלית או מברשת רכה כדי לא לפגוע בציפוי\צבע. את הצלחת אפשר להסיר בזהירות במידת הצורך ע"י דחיפה מתוך הקמין.
שים לב שבהפעלה מלאה, גוף הקמין וצלחת החימום מגיעה לטמפרטורה גבוהה מאוד, נא לא לגעת בהם ולהרחיק ממנו ילדים.
יש לוודא שהכובע מחוזק היטב לארובה החיצונית האחרונה, ע"י בורג או בכל אמצעי ראוי אחר וזאת על מנת שלא יעוף בעת רוח חזקה ויגרום נזק לאדם או רכוש.
יש להשתמש לבעירה רק עץ טבעי ויבש. עץ טרי עם לחות לא נשרף טוב ועושה הרבה עשן.
בכל שאלה בנוגע להתקנה או השימוש בקמין,
נא ליצור עימנו קשר – 03-6955683 (ימים א-ה לאחר השעה 15:00)

אנו מאחלים לך הנאה מהשימוש בקמין.

OLMAR EFEL. LTD \ JOTUL.CO.IL
 
                                                                          
    
 
 
                                                                                                                                                                                            
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים